metin2 bilişim , metin2 sunucu , kiralık sunucu metin2 bilişim , metin2 sunucu , kiralık sunucu metin2 bilişim , metin2 sunucu , kiralık sunucu
metin2 bilişim , metin2 sunucu , kiralık sunucu

Firma Ünvanı : DivanHosting İNTERNET HİZMETLERİ
Vergi Dairesi : Sarıyer Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 3190015628
Firma Adresi : Reşitpaşa Mah. Ahmet Celalettin Sok. 30/1 SARIYER/ISTANBUL
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzun yıllardır hosting çözümleri sunan Divan Hosting, alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ile, tam memnuniyet odaklı, 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekte.


Hizmet konusunda, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında ve hizmet boyunca kusursuz destek vermeyi hedefleyen Divan Hosting’de, bir numaralı öncelik, her müşterinin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması.


DivanHosting, bir hosting hizmetinde, her saniyenin kritik öneme sahip olduğunun farkında. Bu nedenle yaşanabilecek her türlü probleme dakikalar içerisinde çözüm bularak, sizi mağdur etmeyecek bir sistem geliştiren firmamız, her gün, 24 saat boyunca kesintisiz destek sağlıyor.


Son teknoloji donanım ve yazılım çözümleri ile korunan sunucularda, sorunsuz ve kesintisiz hizmet almanız için gereken her özellik mevcut. Yazılım ve donanım sektörünün sürekli geliştiğini bilen firmamız, her yeni teknolojiye kısa sürede adapte olarak, müşterilerine kusursuz hizmet sunmak için çalışmakta.


Barındırma çözümlerinde, tüm donanımları özel olarak inceleyen ve hazırlayan teknik ekibimiz, tam performans alabilmeniz için gerekli tüm ince detayları zevkle hazırlıyor. Divan Hosting’de, donanım ve yazılım sadece bir iş değil, tutku meselesi.


Fiyat politikasını rekabetçi olarak belirleyen Divan Hosting’de, aldığınız tüm hizmetler fiyat açısından da sizi memnun edecek. Uygun fiyatla, hem destek hem de performans açısından gerçek kaliteyi müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız, hem satış öncesi hem de sonrasında sizi düşünerek hareket ediyor.


NEDEN DivanHosting?


Tecrübe ve Teknik Yeterlilik

Alanında uzman ve çok çeşitli sorunları başarıyla ve hızla çözüme kavuşturarak kendini ispatlamış bir teknik ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz, satın aldığınız hizmette yaşayabileceğiniz her sorunu hızlı bir şekilde çözebilecek donanımda. Belli alanlarda, özel olarak uzmanlaşmış ve iş bölümüne sahip olan teknik müdahale ekibi, müşterilerin her saniyesinin değerli olduğunun bilinci ile çalışıyor. Yaşanabilecek her türlü aksilik, olabilecek en hızlı şekilde çözüme kavuşturuluyor.

Yüksek Performanslı Donanımlar

Divan Hosting’de kullanılan tüm donanımlar size en iyi performansı sağlaması için optimize ediliyor. Sadece donanım açısından değil, sunucularımızda kullanılan firmware ve diğer yazılımlar, en yüksek performansı sağlayacak şekilde hazırlanıyor. Sorunsuz ve tam anlamıyla memnun kalacağınız bir hizmet için gerekli her şey düşünüldü.

Gerçek Anlamda Güvenlik

Özellikle oyun sunucularında ihtiyaç duyacağınız güvenlik önlemleri, Divan Hosting’de tam anlamıyla sağlanıyor. Uzun yıllar sektörde çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile, hem saldırganların kullandığı yöntemleri hem de sunucuların nasıl tepki vereceğini çoktan biliyoruz. Saldırıların performansınızı etkilememesi için gerekli tüm önlemler çoktan hazırlandı. Herhangi bir beklenmedik durumda, anında müdahale edecek olan tecrübeli güvenlik ekibi, sunucuların çok kısa sürede tekrar aktif edilmesini ve saldırıların etkisiz kılınmasını sağlıyor. Divan Hosting’de, güvenlik ihtiyacının sunucu performansı kadar önemli olduğunun farkındayız.

Gelişen Teknolojiyi Her An Takip Ediyoruz

Her yeni yazılım ve donanım teknolojisi Divan Hosting’de test ediliyor. Sunucularda performans artıracak olan her yeni yazılım ve donanım ilavesi, yayınlanır yayınlanmaz sunucularımıza uygulanıyor. Gelişmeleri ve güncellemeleri özel olarak takip eden ekibimiz, hizmetlerimizden tam performans alabilmeniz ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için 24 saat çalışıyor.


24 Saat Kesintisiz Teknik Destek

Yaşanabilecek her sorunda, en kısa sürede müdahale etmeyi garanti eden firmamız, 24 saat boyunca kesintisiz teknik destek sağlıyor. Sunduğumuz tüm hizmetlerde, gerek satış öncesi gerek satış sonrası, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek sağlanıyor. Kesintisiz hizmet veren teknik destek ekibimiz, saat kaç olursa olsun sorununuzu çok kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

Müşteri Öncelikli Hizmet Anlayışı

Karşılıklı güven ilişkisine dayalı ticaret anlayışına sahip Divan Hosting, müşterisini anlayarak hareket ediyor. Her türlü sorununuzda, satış öncesinde olsa bile size rehberlik edecek ekibimiz, en doğru seçimi yapmanız için size yardımcı olacak. Divan Hosting’de, gereksiz yere para harcamamanız için, müşteri temsilcilerimiz tam olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmete sizi yönlendirecek.

Ticketları biz değil, siz kapatıyorsunuz

Sorununuz için ticket açtığınızda, teknik ekibimiz siz tamam demedikçe sizinle kalıyor. Sorun çözülmeden ve müşteri tam anlamıyla mutlu edilmeden destek sonlanmıyor.

Ne istiyorsanız o teslim ediliyor

Eksik veya farklı değil, tam olarak müşteri ne istiyorsa onu teslim ediyoruz. Hangi hizmette neye ihtiyaç duyacağınızı, satış öncesinde sizinle istişare ediyor ve sorunsuz bir hizmet almanız için gereken her şeyi sağlıyoruz. Divan Hosting, verdiği hizmette hem satıcı hem de alıcı tarafında bulunmuş bir ekipten oluşmakta. Müşterilerin neye ihtiyaç duyduğunu ve neden memnun kalmadığını bilerek hareket eden ekibimiz, bu doğrultuda yapılması gereken her şeyi yapıyor.

İzmir Escort