TeamSpeak3 Bireysel Sunucular

Divan'da ts3 başkadır..

  • Yeni Nesil Sunucular İle Kesintisiz Teamspeak3 Garantisi
  • 99.9% Uptime Oranı
  • %99 DDoS / Botnet Koruması !

EN İYİ FİYATINDAKİ EN İYİ ÖZELLİKLER!

Sıkça Sorulan Sorular

    Şuan piyasadaki en güncel atak türleri firewall sistemimizde engelli durumdadır ve yapılan son güncellemelerle birlikte hiç bir müşterimiz DDoS konusunda sorun yaşamamaktadır. Firewall sistemimiz bir atak yapıldığında gelen atağı 5-100 saniye içerisinde analiz edip korumaya almaktadır.

    Gelişmiş, Mobil uyumlu TeamSpeak3 Control Panelimiz mevcut. Panel özelliklerimiz şu şekilde; Sunucu içeriğini canlı görebilme ( mikrofon basanları, oda değiştirenleri, hoporlor mikrofon kapatanları, yan sekmede farklı sunucuya girenleri, kullanıcının profil fotoğrafını, kullandığı TeamSpeak3 uygulamasının sürümünü ) Token oluşturmadan kişinin üzerine tıklayınca yetki verme, özel mesaj atma, herkese poke atma, toplu kullanıcıları çekme, taşıma, banlama, birden fazla iconlarınızı panele sürükleyerek otomatik olarak yükleme, TeamSpeak3 Sunucu yedeği alabilme, sadece oda yedekleri alabilme ( oda içerikleri ayarlı veya ayarsız olarak ) , kullanıcıların IP adreslerini görebilme ve IP ban atabilme, Şifrenizi değiştirebilme ( ad, soyad ) gibi kişisel bilgilerde dahil, ve daha bir çok özellik Panelimizde mevcut.

    Portsuz olarak giriş yapabileceğiniz, Premium DNS Sistemimiz mevcut. Takım isminiz ile ve rakamlı olarak Sunucunuza giriş sağlanıyor. ( ts1.divanhosting.com - clan.divanhosting.com ) Bunu ister siz kayıt ediyorsunuz, isterseniz biz kayıt ediyoruz. Web sitemizin Servisler bölümünden, TS3DNS'ye tıklayarak, mevcut olarak Sunucunuzun IP Adresi ve Portunu girerek istediğiniz DNS ye yönlendiriyorsunuz. Birden fazla DNS kullanabilirsiniz. Sağladığımız DNS Domain ismi, kısa ve akılda kalıcı olduğu için, Oyuncularda ve çevrede büyük algı ve ilgi uyandırmaya yetiyor.

Aradığınız paketi bulamadınız mı ?

Sorun değil. Canlı destek sistemimizden veya 0850 305 1318 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Skype : live:destek_2134